Dvoufázový koncept kompresivní terapie lymfedémů s využitím novinky CircAid®

Dvoufázový koncept kompresivní terapie lymfedémů s využitím novinkyCircAid®
Společnost medi z německého Bayreuthu (www.medi.de), do jejíž skupiny spadá i česká výrobně-obchodní firma MAXIS a.s. (www.maxis-medica.cz), nyní nabízí komplexní řešení pro léčbu lymfedémů.

Kompresní terapie je zde definována redukční a udržovací fází. S použitím produktů CircAid® a kompresních návleků mediven® nabízí medi léčebná řešení pro obě tyto fáze.

Neelastický sortiment výrobků CircAid® z medi představuje alternativu ke krátkotažným a vícevrstvým bandážním systémům.

Produkty Juxta-Fit™ z této řady garantují konstantní úroveň komprese a také rychlé a snadné navlékání a svlékání během ambulantní redukční fáze. Možnost okamžitě a kdykoliv upravit systém Juxta-Fit™ přímo na končetině napomáhá tomu, že komprese je důsledně aplikována na postupně se snižující objem končetiny.

Aby byl léčebný postup kompletní, používají se v následné udržovací fázi návleky mediven®. Široký produktový sortiment zahrnující různé standardní i trendové barvy a také rozmanité styly splňuje požadavky všech pacientů na pocit pohody a na efektivní terapii, a v důsledku toho dochází k lepšímu přijetí a dodržení léčby ze strany pacienta.

Více informací na www.maxis-lymfo.cz

 

 

 

 

NEWSLETTER
PARTNEŘI