POZOR! DALŠÍ SOUTĚŽ!

Vyhrajte luxusní kompresní punčochy! 

Kompresní punčochy mediven elegance z produkce lídra v oblasti komprese, německé firmy medi, by neměly chybět v žádném dámském šatníku. Atraktivní barevná škála odráží potřeby současné ženy v celé řadě jejích podob – pracovní, společenské i sexy odvážné. Je možné ji ještě vylepšit výběrem některého ze tří třpytivých dekorů z kamínků Swarovski.  

Mediven elegance se dobře navlékají, svlékají i lépe padnou díky nové technologii vlákna. Jsou velice jemné na dotek i na pohled, vylepšený benefit Clima-Comfort pro pocit lehčích nohou příznivě působí i na snižování pocení. Punčochy netlačí na prsty ani na chodidlo, jsou měkce elastické a odolnější v klínku rozkroku. Nenápadné, ale přesto extra odolné zesílení v oblasti paty významně prodlužuje životnost punčoch navzdory každodenním nošení.

Chcete vyhrát jeden ze tří párů luxusních punčoch mediven elegance v barvě podle vašeho vkusu? Vyberte správnou odpověď na naši otázku z navržených možností a zašlete ji na e-mail info@zilniporadna.cz do neděle 5. května 2019.

Dekor ze třpytivých kamínků Swarovski je možnou variantou punčoch prakticky v každém barevném provedení kompresních punčoch mediven elegance. Kde je umístěn?

A) Vzadu na lýtku

B) Nad kotníkem

C) Těsně pod stehenním lemem.

Nápovědu hledejte na www.medi-expert.cz.

 

Homepage: 

NEWSLETTER
PARTNEŘI