Pozor, nová soutěž! K výhře stačí jediná správná odpověď!

Vyhrajte preventivní podpůrné punčochy RELAX 140 DEN z limitované edice FASHION LINE.

Zdravotní podpůrné punčochy s odstupňovanou kompresí RELAX 140 DEN z limitované módní kolekce FASHION LINE jsou elegantní, příjemné a jsou určeny pro běžné každodenní nošení. Jsou vhodné při výskytu drobných žilek na nohách či jako prevence rozvoje křečových žil. Účinně snižují pocit únavy a napětí v nohou.

V edici jsou jak stehenní punčochy, tak punčochové kalhoty, u nichž vyspělý materiál umožňuje větší pružnost přes boky. To přispělo k zásadnímu vylepšení velikostní tabulky, kde přibyly punčochové kalhoty vhodné i pro plnější postavy. Například ve velikosti XXL jsou určeny pro obvod boků až 130 cm. Naopak stehenní punčochy jsou určeny spíše štíhlým ženám. Zakončuje je elegantní krajka se třemi silikonovými proužky, které zabraňují sklouzávání, shrnování i otlakům. Oba typy mají jemně zesílenou patu a kromě extra plochého švu, který zamezuje tvorbě puchýřů na prstech, jsou vylepšeny o masážní část v oblasti chodidla.

Punčochy i punčocháče RELAX 140 DEN FASHION LINE jsou zcela výjimečné svými barevnými odstíny. K dispozici jsou ve čtyřech trendy barvách: violet, grey, brasil a marine. Dokonalá jemnost, snížené účinky statické elektřiny i nižší páratelnost z nich rozhodně činí nepostradatelnou součást šatníku každé moderní ženy.

Vyhrajte jeden ze tří párů elegantních podpůrných stehenních punčoch nebo jedny ze tří punčochových kalhot RELAX 140 DEN FASHION LINE od české společnosti MAXIS!

Stačí správně odpovědět na jedinou otázku!

Vyberte správnou odpověď na naši otázku z navržených možností a zašlete ji na e-mail info@zilniporadna.cz do úterý 10. prosince 2019.

Proč kompresní punčochy a punčochové kalhoty snižují pocit únavy v nohou?

  1. Punčochy a punčochové kalhoty řady RELAX 140 DEN FASHION LINE jsou elegantní, perfektně sedí a ženy se v nich cítí velice sebevědomě, takže rozhodně nemyslí na únavu.
  2. Podpůrné punčochové výrobky s odstupňovanou kompresí mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru. Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou, úspěšně tak tiší bolest a potlačuje vznik otoků.
  3. Ani kompresní stehenní punčochy či punčochové kalhoty nedokážou jakkoliv pomoci od bolesti nohou.

Radu hledejte na www.medi-expert.cz

Homepage: 

NEWSLETTER
PARTNEŘI