Vítejte na stránkách žilní poradny

Stránky www.zilniporadna.cz se věnují poskytování informací z oblasti žilní problematiky. Garanty odbornosti obsahové náplně webu jsou lékaři, specialisti na konkrétní témata onemocnění žilního systému.

Velmi důležitou součástí webu je sekce Zeptejte se odborníka, ve které máte vy, čtenářky a čtenáři, možnost požádat o radu některého z lékařů, kteří s námi v rámci žilní poradny.cz spolupracují.

Pokud máte zájem dostávat čerstvé informace, je možné se přihlásit k odběru e-mailového zpravodaje přímo na těchto stránkách.

Předem bychom vás chtěli upozornit, že informace, doporučení a rady prezentované na stránkách www.zilniporadna.cz nemohou být chápány jako individuální lékařská péče příslušného lékaře. Nelze je rovněž považovat za lékařskou konzultaci nebo doporučení léčebného postupu pro konkrétního pacienta. Texty o dané problematice zveřejněné na těchto webových stránkách v žádném případě individuální lékařskou péči nenahrazují a slouží pouze jako obecné informace na příslušné téma.
Tímto bychom chtěli požádat návštěvníky webu, aby se vyvarovali  ,,samoléčení“ a svůj zdravotní stav a aktuální problémy řešili po poradě se svým ošetřujícím lékařem.

NEWSLETTER
PARTNEŘI