Barevné léto s podpůrnými podkolenkami MAXIS TRAVEL

Barvou letošního jara je AZZURRO

 

Podkolenky MAXIS TRAVEL v italském stylu si vybral a představuje Emanuele Ridi

 

 

Zdraví, styl a elegance. To jsou hlavní přednosti cestovních podkolenek TRAVEL, které vyrábí česká firma MAXIS. Nedávno se na pultech objevila nová barva, která rozšiřuje nabídku barevné škály na pět. Po klasické černé, šedé, červené a fialové to bude neuvěřitelná modř v italském stylu: AZZURRO. S mírnou nadsázkou by se dalo tvrdit, že novou barevnou variantu inspirovalo setkání se známým šéfkuchařem a majitelem luxusní restaurace v Praze, Italem Emanuelem Ridim.

Bolesti nohou, otoky, cestovní trombóza. To jsou strašáky, které provázejí nejen naše cesty za vysněnou dovolenou, ale souvisejí také se životním stylem a prací. Delší sezení či stání bývají příčinou všech zmiňovaných negativních jevů. Podpůrné podkolenky MAXIS TRAVEL jsou velice účinnou a navíc také módní prevencí. Obsahují aplikaci silverprotect, která díky antibakteriálním účinkům stříbra pomáhá udržovat přirozené prostředí pro pokožku nohou, zabraňuje množení bakterií a tedy i vzniku nepříjemného pachu.

Podkolenky MAXIS TRAVEL jsou k dispozici v unisex provedení, jsou tedy vhodné pro ženy i pro muže. Vyznačují se trendovým designem, širokým lemem s jemným svěrem, mají anatomicky vytvarovanou špičku a pro snadnější orientaci je na nich kromě velikosti vyznačena i levá a pravá noha. Dodávají se ve velikostech XS až XL (od čísla 36 až po 48). Jsou vyráběny v kompresní třídě I. KT (18–21 mm Hg) a mají odzkoušený gradient sestupu vyvíjeného tlaku od kotníku směrem vzhůru.

 

Víte, že v Itálii je společenským přestupkem, když mužům v obleku vykukuje nad krátkou ponožkou holá noha? Barevné podkolenky jsou tu odnepaměti nedílnou součástí šatníku. Emanuele Ridi ale na podkolenkách MAXIS TRAVEL oceňuje to hlavní – jejich zdravotně preventivní účinky: „Často cestuji a mé nohy jsou tak dlouhé hodiny ve strnulé pozici. Při svém povolání naopak trávím spoustu času vestoje. V obou případech mě používání podpůrných kompresních podkolenek zbavuje pocitu těžkých nohou a mé nohy jsou ve formě a bez otoků. Cestovní podkolenky MAXIS TRAVEL jsou navíc velmi příjemné na nošení a vše podtrhuje jejich elegantní stylový design.“

Podkolenky MAXIS TRAVEL jsou k dostání v e-shopu společnosti Maxis a ve vybraných prodejnách, jejichž kompletní seznam je rovněž na stránkách www.maxis-travel.cz. Azurový hit letošního jara stojí 350 korun.

 

NEWSLETTER
PARTNEŘI